Firmamız; ülkemizde elektrik enerjisi üretim, dağıtım ve kullanımı ile ilgili tüm noktalarda ihtiyaç duyulan topraklama malzemelerinin üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır. Ayrıca, standart çözümlerin yeterli olmadığı noktalarda ihtiyaca uygun ortak çözümler üretip, hizmetine sunmaktır.


TOPRAKLAMA LEVHASI

TOPRAKLAMA LEVHASI

Topraklama Levhası Hakkında 

   Topraklama levhaları günümüz teknolojilerinin gelişmesi sebebi ile kullanıldıkları yerlere göre farklılıklar gösterir. Hem bakır iletkenlerle yapılan topraklamalarda yada iletkenimizin alüminyum veya galvaniz olması sebebi ile aynı topraklama levhalarının kullanılması mümkün değildir. Firmamız ihtiyacınız olabilecek bakır topraklama levhası, Galvaniz topraklama levhası, Kafes tipi bakır ve galvaniz topraklama levhası ve statik topraklama levhalarının yanında bu topraklama levhalarına ait ek ve bağlantı klemesleri topraklama direncinin düşürülmesinde kullanılan topraklama katkı malzemelerinide bünyesinde hazır olarak bulundurmaktadır. 

   Ayrıca izalasyon malzemesi olarakta bilinen ve aynı zamanda estetik olması sebebi ile çatılarda kullanılan bakır levhalarda firmamız tarafından temin edilebilmektedir. 

 

 

 

BAKIREVİ ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:293 Okmeydanı Şişli - İSTANBUL
Tel.: +90 (212) 320 10 50 pbx  /   Fax: 90 (212) 320 49 59